Ofertë!

Kushineta kite

120.7

Kushineta kite auto Ø:82x140x37.5mm (x2) & përmistop Ø:118x152x27mm (x1) Rubery – Owen Trajleri dhe Rimorkjo Universale.Kiti ka brënda Kushinetë BT1-0163/Q ose VKHB 2315 (x2) & VKS 6205 (x1)

Kodi artikull  VKBA 5553  SKF

OE:  99041075  RUBERY-OWEN

EAN; 7316572149379

Trajleri & Rimorkjo Universale

Nr. 108057

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kushineta kite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.