Ofertë!

Filmi Timonit

96.1

Filmi grupit të timonit për modelet e zgjedhura HYUNDAI & KIA për instalimet e brëndshme elektronike të trupit në transmetimin automatik A6LF1 09-up .Përdorimi në Hyundai Tucson ,Hyundai Grandeur ,Hyundai Santa Fe ,Hyundai Sonata ,Kia Sorento dhe Kia Sportage

Kodi artikull  46307 3B050  HYUNDAI 

OE: 46307-3B050

       HYUNDAI-KIA
(Valve Body HARNESS)

 

Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filmi Timonit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *