Antifrizë Ftohës

8.7

Antifrizë Ftohës Bluecol (OE48) -36°C kërkuar dhe i përshtatshëm gjithë vitin kundra ngrirjes dhe mbinxehjes & antikorrozionit

Kodi artikull BAF001 TETRION

Nr.324454

EAN: 5010372018133

Me normë hollimi 50% ofron mbrojtje nga ndryshku

Audi – Volkswagen Seat – Skoda – BMW – Mercedes-Benz – Fiat – Lancia – Volvo

Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Antifrizë Ftohës Bluecol (OE48) -36°C kërkuar dhe i përshtatshëm gjithë vitin kundra ngrirjes dhe mbinxehjes & antikorrozionit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Antifrizë Ftohës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *